Kalendarze 2018

 

Nasza oferta kalendarzy obejmuje:

 – KALENDARZE KSIĄŻKOWE – znakowane tłoczeniem suchym lub tłoczeniem cyfrowym z folią .

Różne formaty. Szeroki wybór wzorów i kolorów opraw. Możliwość umieszczenia w terminarzu tasiemki z firmowym nadrukiem, wkładki reklamowej lub indywidualnej wyklejki. Dodatkowo do kalendarzy A4, B5, A5 i B6 zastosować można metalowe okucia narożników, które spełniają funkcję zarówno ozdobną jak i zabezpieczającą narożniki.

– KALENDARZE BIURKOWE – stojące, leżące (w tym biuwary) oraz kalendarze z piórnikiem.

Z możliwością umieszczenia indywidualnej reklamy bądź wykonania nadruku reklamowego (w zależności od modelu kalendarza)

– KALENDARZE ŚCIENNE:

  • KALENDARZE TRÓJDZIELNE – z indywidualnie drukowaną główką (płaską lub wypukłą) i pleckami. Na pleckach kalendarza możliwość nadruku reklamowego pomiędzy kalendariami oraz u dołu na stopce kalendarza.
  • KALENDARZE JEDNODZIELNE – z indywidualnie drukowaną główką i pleckami. Na pleckach kalendarza możliwość nadruku reklamowego u dołu na stopce kalendarza.
  • KALENDARZE PLAKATOWE listwowane – indywidualnie drukowane według projektu Klienta lub z nadrukiem reklamowym na gotowych wzorach.
  • KALENDARZE 13-PLANSZOWE spiralowane – indywidualnie drukowane według projektu Klienta lub z nadrukiem reklamowym na gotowych wzorach.

Oferta obejmuje również projekty graficzne kalendarzy ściennych, nadruków reklamowych i tłoczeń według wytycznych i potrzeb Klienta.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501 265 457